HRVATSKI KUGLAČKI SAVEZ

Dokumenti
Propozicije

Popis klubova po ligama
Kalendar
e-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Obrasci
Ekipni zapisnik
Izvješće GS
Prijava delegacije ekipe
Zamjena Igrača
Dopuna popisa igrača: .xls   .pdf
2. HKLI 2. HKLI - Ž 3. HKLI-Os 3. HKLI-Pž 4. HKLI-Pž
Raspored
Adresar
Popis igrača
Raspored
Adresar
Popis igračica
Raspored
Adresar
Popis igrača
Raspored
Adresar
Popis igrača
Raspored
Adresar
Popis igrača

Konačni poredak
Statistika:
Poredak igrača lige
Prosjeci igrača
Prosjeci ekipa
Učinak igrača po ekipama
Prosjeci kuglana


Izvješća po kolima:

Konačni poredak
Statistika:
Poredak igrača lige
Prosjeci igrača
Prosjeci ekipa
Učinak igrača po ekipama
Prosjeci kuglana


Izvješća po kolima:

Konačni poredak
Statistika:
Poredak igrača lige
Prosjeci igrača
Prosjeci ekipa
Učinak igrača po ekipama
Prosjeci kuglana


Izvješća po kolima:

Konačni poredak
Statistika:
Poredak igrača lige
Prosjeci igrača
Prosjeci ekipa
Učinak igrača po ekipama
Prosjeci kuglana


Izvješća po kolima:

Konačni poredak
Statistika:
Poredak igrača lige
Prosjeci igrača
Prosjeci ekipa
Učinak igrača po ekipama
Prosjeci kuglana


Izvješća po kolima:
123456789 123456789 123456789 1, 23456789 123456789
101112131415 101112131415 10111213141516 101112131415 1011121314
161718 1617181920 171819202122 161718  
         
Izvješća svih kola Izvješća svih kola Izvješća svih kola Izvješća svih kola Izvješća svih kola

GALERIJA
2. HKLI-Ž
   

1. mjesto - ŽKK Osijek '97               2. mjesto - ŽKK Đakovo                   3. mjesto - KK Obrtnik Sl. Brod

2. HKLI
     
             1. mjesto - KK Đurđenovac                                   3. mjesto - KK Zrinski Pivovara 



Ines Maričić 1. mjesto i Mirna Bosak 2. mjesto sprint - SP CLUJ 2018.
 
 
 


Ines Maričić 2. mjesto i Mirna Bosak 3. mjesto kombinacija - SP CLUJ 2018.
 
 
 


Ana Jambrović i Hrvoje Marinović 2. mjesto tandem mix - SP CLUJ 2018.
 
 
 


Ines Maričić 3. mjesto pojedinačno - SP CLUJ 2018.
 
 
 


Hrvoje Marinović 3. mjesto kombinacija - SP CLUJ 2018.
 
 
 


Ana Jambrović - svjetski rekord U-23   677 - SP CLUJ 2018.
 
 


Hrvatska ženska reprezentacija U-23   1. mjesto ekipno - SP CLUJ 2018
 
 


Ana Jambrović 1. mjesto i Mirna Bosak 3. mjesto kombinacija - SP U-23 Cluj 2018
 
 


Mirna Bosak 1. mjesto sprint - SP U-23 Cluj 2018
 
 


Ana Jambrović 2. mjesto pojedinačno - SP U-23 Cluj 2018
 
 


Luka Požega i Matija Tutnjević 1. mjesto tandemi - SP U-23 Cluj 2018
 
 


Luka Požega 3. mjesto sprint - SP U-23 Cluj 2018
 
 
 


Ivana Juričić i Ivana Neralić 3. mjesto tandemi - SP U-23 Cluj 2018
 
 


Luka Požega 2. mjesto SK U-18 pojedinačno - CLUJ 2018
 
 


Tamara Sinković i Luka Požega 1. mjesto SK U-18 mix parovi - CLUJ 2018
 
 


Hrvatska bowling reprezentacija 3. mjesto ekipno - MC Ankara 2018.
 
 



Ines Maričić - svjetski rekord 678
SP DETTENHEIM 2017

 


Hrvatska ženska reprezentacija 2. mjesto ekipno - SP DETTENHEIM 2017
 


Hrvatska ženska juniorska reprezentacija U-18 - 1. mjesto ekipno - SP DETTENHEIM 2017


Matea Juričić - 1. mjesto u pojedinačno U-18 - SP DETTENHEIM 2017

Matea Juričić - 1. mjesto u kombinaciji
Tea Dragičević - 3. mjesto u kombinaciji
U-18 - SP DETTENHEIM 2017



Matea Juričić i Mihael Grivičić - 1. mjesto u tandemu mix U-18 - SP DETTENHEIM 2017


Mihael Grivičić i Luka Požega - 1. mjesto u tandemu U-18 - SP DETTENHEIM 2017


Ines Maričić - dvostruka prvakinja svijeta i svjetska rekorderka pojedinačno (675) i u kombinaciji (876) - SP Novigrad 2016


Hrvatska ženska reprezentacija - 1. mjesto ekipno SP Speichersdorf 2015.


Hrvatska ženska reprezentacija - Najbolja ekipa 2015. godine HOO


Ivana Krajačić - zlato MC Chania 2015.